Combat Games je súťaž, ktorú už štvrtý rok organizuje naša škola pre žiakov základných škôl.

Trojčlenné družstvá žiakov súťažili v nasledujúcich disciplínach:

• netradičná prekážková dráha, ktorá bola plná nástrah a nečakaných prekážok, preverila rýchlosť a obratnosť súťažiacich. P.učiteľ Zagorov dohliadal na dodržiavanie pravidiel a meral dosiahnuté výkony,
  • sila kopu do vreca so zabudovaným elektronickým meračom preverila výbušnú silu a koordináciu súťažiacich. Disciplínu pripravil a vyhodnocoval p. učiteľ Ciho,
  • streľba na terč s laserovou pištoľou a puškou  bola pod odborným dohľadom p. učiteľa Drgoňa a preverila sústredenosť  a trpezlivosť súťažiacich,
  • netradičná zručnosť s odborným výkladom a dohľadom p. učiteľa Brunovského preverila koncentráciu a vytrvalosť súťažiacich.

Na celú súťaž dohliadal p. zástupca Strojný s tímom pomocníkov, ktorí sa aktívne zúčastňovali pri súťažných disciplínach, pri ukážkach profesijnej sebaobrany a pri koordinácii súťažných družstiev.

Výsledky súťaže v kategórii družstiev:        1. miesto – ZŠ Jelenia 16, Bratislava

1. miesto – ZŠ Biskupická 21, Bratislava
  2. miesto – ZŠ Prokofievova 5, Bratislava

Výsledky súťaže v kategórii jednotlivci:     1. miesto – Jozef Hartl ZŠ Jelenia 16, Bratislava

1. miesto – Martin Szirtl ZŠ Biskupická 21, Bratislava
  2. miesto – Peter Hollý ZŠ Jelenia 16, Bratislava

Výsledky súťaže v kategórii dievčatá:         1. miesto – Andrea Hanusková ZŠ a MŠ Vývojová, Rusovce

1. miesto – Marika Pupáková ZŠ a MŠ Vývojová, Rusovce
  2. miesto – Monika Brucháčová ZŠ Prokofievova 5, Bratislava

Víťazi boli ocenení vecnými cenami a najlepší jednotlivec vyhral tablet.

Víťazom srdečne blahoželáme a už sa tešíme na stretnutie na budúci rok!

• Adam Brown
    Posted 14. March 2017 9:46 0Likes

Viverra sem vitae eros eu, sit morbi, adipiscing metus, tellus nisl vel dignissim magna. Urna dictum sed libero ligula mattis vitae, nulla elementum imperdiet aenean faucibus dolor, bibendum dictumst in, pretium malesuada condimentum scelerisque praesent praesent vestibulum. Tincidunt dignissim molestie. Pede non eget sapien dolor.

• Philip James
    Posted 14. March 2017 9:47 0Likes

Mi pellentesque elementum aenean sit ipsum sed, suspendisse sit nulla dui nulla, sapien blandit urna sollicitudin natoque magni elit, eleifend tincidunt, vel et enim ut ut. Cum ut laoreet. Integer mattis proin lacinia mollis.