„Nejde o to či spadneš, ale o to či dokážeš vstať.“ Vince Lombardi

Šport je umením tela a mysle a je dôležitý pre celkovú rovnováhu a robí nás šťastnejšími.

Na našej škole s tebou pekne zacvičíme, lebo okrem tradičnej telesnej výchovy máme špeciálnu telesnú výchovu zameranú na techniky aikida, juda, taekwondo a thajského boxu. Budú ťa učiť skutoční majstri a budeš sa pri tom dobre baviť. Okrem telocvične si môžeš zacvičiť v dojo alebo v posilňovni.

Ak by si sa chcel venovať športu aj vo voľnom čase, škola ti dáva možnosť zdokonaľovať sa v rôznych športových a streleckých krúžkoch.

Každoročne organizujeme vianočný futbalový turnaj, súťaž „Combat Games“ , strelecké súťaže, ale aj súťaž o putovný pohár zriaďovateľa školy, ktorý vyhráva trieda s najlepším športovým vystúpením na školskej akadémii na konci školského roku.

Učenie sa a tréning na našej škole ti zlepší náladu, koncentráciu, zvýši sebavedomie a povedie ťa na ceste k vodcovstvu a disciplíne.