Okrem každodennej telesnej výchovy, kde žiaci okrem všeobecnej pohybovej zdatnosti získajú aj znalosti z profesijnej sebaobrany, aikido či thajského boxu sa škola zúčastňuje rôznych športových súťaží a usporadúva turnaje. Boli to napríklad turnaj AIKISUMO, florbalový turnaj, Silná ruka stredoškolákov alebo Beh vojenských veteránov. Študenti školy si tiež mohli zatrénovať s MMA legendou Ilja ŠKodričom, či vypočuť si príbeh Tomiho Kida a iných úspešných športovcov. Rovnako sa zúčastňujeme rôznych podujatí, kde predvádzame ukážky bojových umení.

V priestoroch školy je tiež k dispozícii fitness centrum, dojo na tréning thajského boxu, laserová strelnica, vybavenie na floorball a boxovací mech, ktorý meria silu kopu.