Naši absolventi

Guláš pre Absolventov 2022

V nasledovnej ukážke si môžete pozrieť video z akcie Guláš absolventov 2022

Ladislav Ružbarský

Pracujem v Ozbrojených silách SR. Táto škola mi priniesla veľa zručností a skúseností pre moje terajšie povolanie.

Viktória Hupková

Som absolventkou Súkromnej strednej odbornej školy ochrany osôb a majetku. Mojím snom bola vždy profesia v oblasti polície. O tejto škole som sa dozvedela vďaka náboru, ktorý prišli robiť na našu školu pán riaditeľ Strojný a žiaci. Po tomto nábore mi bolo jasné, že pôjdem študovať na túto školu! Keďže rodičia boli zato, aby som išla študovať to, čo ma baví, vybrala som si Súkromnú strednú odbornú školu ochrany osôb a majetku. Na tejto škole bol vždy odborný prístup a tak isto aj odborné predmety podávané na profesionálnej úrovni. Po doštudovaní tejto školy som sa rozhodla ďalej pokračovať na Právnickej fakulte Univerzity Komenského a odtiaľ by som chcela ísť k Policajnému zboru SR. Všetci, ktorí chcete ísť na túto školu študovať, určite vám ju odporúčam.

Erik Kmeť

O tejto škole som sa dozvedel cez internet, keď som hľadal, čo ma bude baviť. Keďže ma veľmi baví šport, hľadal som školu, kde vydám fyzickú silu a práve táto škola pre mňa spĺňala všetko, čo som hľadal. Som úspešným absolventom tejto školy. Zobrali ma na fakultu telovýchovy a športu na odbor kondičný tréner a učiteľ telesnej výchovy. Ak ste sa aj vy rozhodli ísť na túto školu študovať a prijali vás, odporúčam vám len počúvať učiteľov, učiť sa a ísť si za svojimi cieľmi.

Simon Michálek

Som profesionálny zápasník MMA a dnes už vlastním vlastný športový klub. Táto škola mi pomohla na mojej športovej ceste.

David Michálek

Som reprezentant v slovenskom boxe, som 5-násobný majster SR a skončil som na 5. mieste na majstrovstvách sveta. Táto škola ma naučila veľkej disciplíne.

Michal Sahaj

som študentom Právnickej fakulty v Bratislave. Táto škola nie je len o športe ale aj o vzdelaní.